logo Vstup do světa zábavy
War Thunder - vizuál

Zúčastni se velkých bitev na zemi, ve vzduchu a na moři

War Thunder je free-to-play MMO bojová simulace odehrávající se ve druhé světové válce a období Korejské války. Hra nabízí skutečný zážitek z bitvy prostřednictvím použití letecké techniky, pozemních jednotek a námořních sil. Staňte se tak součástí největších bitev a využijte stovky detailně propracovaných modelů letadel a tanků! Již brzy do hry vstoupí nový obsah v podobě námořních sil, který dodá hře opravdu epické rozměry a bude pouze na vás zda dokážete ovládnout bitevní pole.

Každý fanda válečných simulací si zde přijde na své, zvolte si zda chcete hrát dynamické kampaně, mise pro jednoho hráče, kooperativní režimy či chcete využít editor misí a další možnosti. Ponořte se do neopakovatelných zážitků ohromného multiplayerového prostředí! Nenechte si ujít žádnou slavnou bitvu z 2. světové války. War Thunder vám dá možnost ovlivnit je a utkat se spolu s ostatními hráči z celého světa na jednom místě. Díky dechberoucí grafice si budete připadat jako ve skutečné bitvě!

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa