logo Vstup do světa zábavy
Metin2

Fascinující svět kdysi mírumilovné země plné zvířat proměněných v příšery

Když se řekne RPG, musí se říct i Diablo II. Toto heslo platilo a stále platí pro miliony nadšenců legendární hry, díky které se hráč dostal na neuvěřitelná místa, pobil stovky nestvůr a prožil epické dobrodružství, podkreslené fantastickou hudbou. Na poli online RPG však tato legenda vždy zaostávala. A lék na tento nešvar? Metin2.

Už na první pohled je jasné, odkud si tvůrci Metinu2 vzali inspiraci. Kromě Diabla se v něm totiž mísí prvky World of Warcraft a Runescape, přičemž na rozdíl od prvního sází Metin2 na trochu realističtější proporce postav a na rozdíl od druhého zase na trochu vážnější pojetí celé hry.

Ve hře začínáte klasicky jako nula a postupem se vypracováváte na badass bojovníka disponujícího očarovanými zbraněmi, všelijakými kouzelnými prsteny a cool brněním. Nejdůležitější herní mechanikou jsou questy, které jsou sice různorodé, ale drží se podstaty Metinu2, což je zkrátka a dobře rubání tisícovek nepřátel. Jelikož je Metin2 online hra, je fajn najít si nějaké přátelé, kteří budou questy absolvovat společně s vámi. Česká komunita je neobvykle početná a seznámit se s nadšencem na vysoké úrovni, který vám s radostí pomůže questy absolvovat, je otázka několika desítek minut. Nejlepší je zezačátku prolézt diskuzní fóra a najít vlákno nováčků.

Grafika je plně trojrozměrná, na free hru velmi povedená a tak nějak se k Metinu2 i hodí. Svět, ve kterém se vaše dobrodružství odehrává, připomíná architekturou i přírodou Asii a je tedy pro nás, Evropany, atraktivní a zároveň ojedinělý.

Pokud máte absťák po klasickém dobrém RPG bez zbytečně vtlačených nových herních prvků, nemusíte hledat dál. Metin2 je přesně pro vás a zaručuje desítky hodin vynikající zábavy.

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa