logo Vstup do světa zábavy
Elvenar

Slepičky kvokají, vítr hladí lány žita, mlýn pokojně mele mouku... je to pohoda žít na venkově a starat se o vlastní farmu. Ale taky je to pěkná dřina. Své o tom rozhodně ví neúnavní dříči v My little farmies, kteří bez přestávky pracují pro svého pána či lady – vás.

Ve hře se ujmete farmy s mlýnem a zbytek bude na vás. Můžete si jít vlastní cestou, chovat slepice, krávy a další zvířata, případně se věnovat pěstování obilí a ovoce. Mimo to můžete plnit různé úkoly, rozdělené na příběhové a klasické, které mají za cíl pomoci vám rozšiřovat vaši farmu.

Hlavním úkolem je vydělávat peníze. Farma prosperuje především z vlastních produktů, a tak se vám peníze posypou především díky obchodu. Buď můžete produkty prodávat naslepo za běžné ceny, nebo obchodovat se zájemci o konkrétní produkt. V takovém případě dostanete peněz podstatně více.

Jak se bude vaše farma zvětšovat, budete potřebovat více pracantů. Ti zase potřebují chodníky, aby se mohli po farmě pohybovat a sklízet obilí, ovoce a další. Farmu můžete vylepšovat, čímž urychlíte sklizeň, zlepšíte produkci či vyděláte více peněz.

Hra je zasazená do středověku a grafika je velmi podařená a detailní. Herní princip čerpá z her Settlers a starých mobilních Townsmen, čímž potěší všechny milovníky odpočinkových her.

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa