logo Vstup do světa zábavy
War Thunder - vizuál

Pokračování legendární fantasy ve středověkém stylu

Lineage II je hra, která vyšla v roce 2003. U her je to už úctyhodný věk a tak se nabízí otázka, jestli může něco takového vůbec po tolika letech fungovat.

Funguje to. Tím si buďte jistí.

Lineage II je totiž regulérní a plnohodnotné MMORPG, které v mnoha ohledech převyšuje všechny ostatní zástupce tohoto žánru. Narovinu – Lineage II není hra na pár hodin. Pokud chcete něčeho dosáhnout a získat určitou prestiž a kulervoucí schopnosti, budete u hry muset prosedět řádově stovky hodin. Tedy za předpokladu, že si hru chcete užít plnohodnotně.

Mimo klasické herní servery totiž hra nabízí také zrychlené servery, kde je – jak už název napovídá – vše zrychlené. Bojem získáváte více zkušeností a postavu si tak vylepšíte mnohem rychleji. Odpadá sice smysl hrát questy, ale na druhou stranu se rychleji dostanete do hry.

Lineage II staví na týmové práci. Vyberete si postavu (člověk, trpaslík, ork, elf nebo temný elf) a vydáte se na první questy a dobrodružství ve světě, kde je všechno vééélké. Po dosažení levelu 20 si vyberete zaměření postavy (bojovník nebo kouzelník) a jde se na věc. Raidy, společné questy, bitky s bossy, PvP, dobývání nebo chránění pevností... možností, jak se zabavit, je spousta. Důležité je držet se svého týmu, protože hrát si na Ramba tady moc nefunguje.

Co napsat na závěr? Snad jen že Lineage II je obrovská, rozsáhlá a komplexní hra. Nabízí prakticky neomezenou herní dobu a i přes svůj věk je na tom graficky skvěle. Pokud si tedy troufáte na jedno z nejlepších MMORPG všech dob, neváhejte ani vteřinu. Svět Lineage II vás přivítá s otevřenou náručí.

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa