logo Vstup do světa zábavy
Elvenar

Podařených multiplayerových FPS titulů, které by navíc byly zdarma, je na internetu žalostný nedostatek. Aby taková hra dosahovala kvality Áčkových titulů, je třeba, aby za ní stál tým zkušených vývojářů s nápadem. To se naštěstí u S.K.I.L.L. stalo a proto si můžete užít jednu z nejlepších dostupných free to play stříleček.

Komentovat princip hry je víceméně zbytečné – je to přece jen online střílečka, takže prostě kosíte nepřítele vším, co vám padne pod ruku. Hra obsahuje několik módů, z nichž klasiku zastupuje Deathmatch, kdy hrají všichni proti všem, nebo Team Deathmatch, kde proti sobě stojí dva týmy po osmi hráči. Kromě toho hra nabízí ještě tzv. Seizure mód, který je variací na Capture the flag. Tady akorát jde o to ukrást z nepřátelského tábora důležité informace.

Posledním a nejoriginálnějším z módů, který S.K.I.L.L. nabízí, je Survival. V něm se až čtyři hráči vžijí do kůže odříznutých vojáků a musí čelit hordám krvežíznivých emzáků. Pokud hru budete hrát ve versus stylu, jedna polovina hráčů se stane vojáky a druhá zmíněnými emzáky. Jde tedy o obdobu Left 4 Dead 2 a je to opravdu skvělá zábava.

Zbraní ve hře je hromada a jak je tradicí stylu Gameforge studia, můžete si je vylepšovat. JE tedy na vás, jestli se spolehnete na ničivou sílu lehkých kulometů, nebo dáte přednost tichým zbraním s tlumičem, případně si pořídíte maskování a budete nepřátele likvidovat odstřelovačkou. Jestli se do hry chcete pustit opravdu naplno, můžete se účastnit turnajů se svým týmem – zde se vyplatí trénink a taktika.

Graficky je na tom S.K.I.L.L. výborně. Unreal Engine 3 ukazuje, že má stále co říct a vše je velmi přehledné. Modely, pohyb postav i reakce prostředí je poměrně realistické, ale hra samotná samozřejmě nemá s realitou nic moc společného. Tady jde pouze o nelítostný masakr. A to máme rádi.

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa