logo Vstup do světa zábavy
SAO`s legend

Fantasy hra na motivy japonského sci-fi románu

Sword Art Online už podle názvu napovídá, že se jedná o hru. Není to tak úplně pravda, protože naprosto stejně se jmenuje i anime seriál o světě, kde se po přihlášení do MMORPG hry hráči nemohou odhlásit. Jenže to není to nejhorší...

Když se totiž jednou přihlásíte do Sword Art Online a zemřete ve hře, zemřete zároveň i ve skutečném životě. To není zrovna dobrá reklama pro hru, že? Naštěstí skutečné MMORPG Sword Art Online’s Legend takto nefunguje. Ve skutečnosti je to graficky vydařený klon Diabla, přidávající do pomyslného mlýnku dalších RPG svoje vlastní ozvláštnění.

Tak jako v seriálu se i vy stanete postavou ve fantastickém světě plném kouzel, netvorů a velký... OPRAVDU VELKÝCH zbraní. Princip hry je stejný jako u každého jiného RPG – výběr postavy (knight, ranger, priest nebo swordsman), plnění questů, expování, vylepšování schopností a tak dále. Sword Art Online’s Legend nicméně přidává socializaci, což je i v seriálu dost podstatným prvkem příběhu. Můžete si dohodit společníka, ochočit si zvíře, osedlat nějakou tu potvoru.

Hra chce, abyste se seznamovali s dalšími hráči, zakládali vlastní guildy a pokusili se společně dojít až ke zdárnému konci, na kterém vás čeká... no, to nikdo neví. Co vás nicméně nemine je množství soubojů zpracovaných co se do hratelnosti i vizuálu týká naprosto parádně.

Sword Art Online’s Legend je unikátní MMORPG, které převedlo fiktivní videohru do skutečného světa a je povinností nejen pro každého fanouška anime seriálů, ale i pro ty, kteří mají rádi kvalitní RPG.

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa