logo Vstup do světa zábavy
Elvenar

Zajezdit si v tancích, velet válečné lodi nebo zažít přestřelku v leteckých soubojích je rozhodně skvělou zábavou a navíc se naučíte něco z historie. Ale co takhle popustit trochu uzdu své fantazii, naskočit do vesmírné stíhačky a rozprášit pár nepřátel po celé galaxii?

Star Conflict vám přesně tohle umožní. Bere si to nejlepší z výše zmíněných online her a přepracoval jejich herní mechanizmus tak, aby zapadl do válkou rozvráceného vakua absolutní nuly. Na začátku hry si můžete zvolit, jestli se přidáte k jedné z frakcí, mezi nimiž válka zuří.

Impérium je tvrdá a nemilosrdná válečná mašinerie plná vojáků odhodlaných padnout za jeho věc, Aliance představuje bojovníky usilující o osvobození okupovaných planet a Jericho je nezávislá mocnost kombinující mechaniku a maso k dosažení nadlidských schopností.

Hra probíhá v různých módech, z nichž nejdůležitější jsou tři – klasický PvP, plnění misí a kooperace s ostatními hráči proti počítači. Další jsou pak například volná hra nebo plnění speciálních úkolů a další.

Své lodě můžete vylepšovat. Pro každou třídu se hodí něco jiného, rozhodně se například u průzkumných lodí, které jsou velmi rychlé, ale postrádají kvalitní štít, vyplatí investovat právě do chybějících vlastností. U velkých nemotorných bojových lodí je zase dobré to skutečně přehnat se zbraněmi a vytvořit tak neporazitelného zvěstovatele konce všech vašich nepřátel. A aby toho nebylo málo, můžete pomocí implantátů vylepšovat i samotného pilota!

Na Star Conflict lze ocenit především originalitu zasazení hry. Kvalitních masivních bojovek ve vesmíru je jako šafránu a když k tomu připočtete naprosto detailní grafiku, otevírá se před vámi vesmír plný tuhých soubojů, ze kterého se nebudete chtít vrátit zpět na Zemi.

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa