logo Vstup do světa zábavy
Rail Nation

Vystavte si vlakový monopol ve hře od tvůrců Travianu!

Zaměření této strategie je jasné – milovníci vlaků. A že jich je požehnaně! Vývojáří z Travian Games se už osvědčili ve tvorbě zábavných internetových her a Rail Nation není výjimkou.

Tak jako ostatní tahové strategie ani Rail Nation od vás nevyžaduje dlouhé hodiny sezení u počítače a ani tak není zamýšlená. Jednoduše dvakrát třikrát denně zadáte úkoly pro rozvoj svého kolejnicového světa a více nad hrou nemusíte přemýšlet. Jenže pak přicházejí nabídky a profit, který CHCETE sledovat a nezmeškat ani jednu příležitost, jak vydělat!

Hra se hraje na kola, která mají svůj časový úsek. Rail Nation totiž není nekonečná hra a po několika kolech má svůj konec a svého vítěze. Proto si předem musíte vybrat server, na kterém budete hrát. Každé dva týdny začíná na serveru nová éra, která odemkne další vlaky, budovy a technologie. Je to podobné, jako ve hře Civilization. Jedna hra od počátků železnice po ultramoderní přepravní společnost trvá kolem tří měsíců, poté je server resetován znovu na začátek.

Nemusíte mít strach, hned od začátku vás hrou provede povedený tutoriál, díky kterému vše rychle pochopíte. Na výběr je spousta vlaků a úkolů, díky kterým vaše vlaky procestují v podstatě celý svět. Grafika je povedená, i když poměrně statická, protože nevidíte, jak si vedou ostatní hráči.

Rail Nation má co nabídnout nejen milovníkům vláčků, ale také těm, kdo mají rádi klidné a odpočinkové strategie.

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa