logo Vstup do světa zábavy
NosTale - vizuál

Roztomilé RPG pro fanoušky východní kultury

Tohle je tak trochu jiné RPG. Je to takový dort od pejska a kočičky, který se ale naštěstí povedl. Tvůrci to vzali s ledovým klidem – smíchali Diablo, Sacred, Runescape, The Elder Scrolls, Pokémony a vůbec všechen japonský bizár, až vznikl NosTale. A věřte, jen těžko najdete tak infantilní hru, která je přitom naprosto fantastický žrout času.

Přirozeně cílovou skupinou jsou milovníci manga a anime vizuálu, nicméně hra se nese v klasickém duchu klikání a plnění questů, vylepšování postavy a...

a tady se zastavíme, protože NosTale budou milovat právě ti, kteří hledají vizuál. Postavu si totiž můžete doslova vypiplat do nejmenších detailů – od klobouků přes svršky až po fancy kalhoty, sukně a nablýskané boty. A nejen to. Když vás zrovna omrzí bojování a plnění questů, hra vám nabídne možnost postavit si vlastní dům a vybavit si jej. The Sims? Někdo?

Mimo to můžete ve stylu The Second Life žít virtuální život v barevném světě NosTale. Svatba? Párty ve vašem domě? PvP eventy? Dělejte si, co chcete. Hra vám nebrání vůbec v ničem.

Na co čekáte? Tohle musíte minimálně vyzkoušet.

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa