logo Vstup do světa zábavy
Elvenar

Multiplayerová akční jízda v postapokalyptickém světě plným nepřátel.

Jste fanoušky filmů jako Mad Max a Soudný den? Máte rádi téma dystopie a postapokalyptického světa? Pak je Crossout hra přesně pro vás!

Crossout je ten typ hry, kterou když si zahrajete, tak první, co vás napadne, bude: „Tohle že je zadarmo?“

Ano, Crossout je unikátní v tom, že za 0 korun nabízí obrovskou variabilitu a božskou hratelnost. Na první pohled může herním stylem připomínat wargaming jako je World of Tanks, ale ve skutečnosti je Crossout mnohem originálnější.

Největší tahák je rozhodně skutečnost, že si můžete postavit vlastní vozidlo. A tím vlastní je myšleno naprosto cokoliv, co je schopné se pohybovat. Vytuněná pozemní lokomotiva? Obrněný traktor? Raketová VLAJKA? Ať to zní jakkoliv šíleně, je to pravda a je to nepopsatelně zábavné. Ve hře je pro zajímavé výtvory vlastní menu, kde si můžete ty nejlepší (a nejvtipnější) mašiny prohlédnout.

Vše je zasazeno do postapokalyptické východní Evropy, takže šedivé paneláky a betonové stavby současného Ruska a Ukrajiny vypadají po jaderné katastrofě ještě o trošku depresivněji. Grafika je detailní, krásně se na ni dívá a nic nenaznačuje tomu, že by tento skvost byl free to play.

Průběh hry je pak klasický – hodíte se do válečné zóny a spolu se svými parťáky se snažíte porazit nepřátelský tým. Auto si vylepšujete pomocí herní měny, případně si můžete za skutečné peníze urychlit upgrade. Nechybí pancéřování, podvozky, kulomety, raketomety, brokovnice, prostě na co si vzpomenete. Můžete si také založit vlastní klan a s přáteli vytvořit vlastní tým.

Moment... vy ještě nestahujete?

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa