logo Vstup do světa zábavy
Big Farm

Klasická farmářská strategie pro milovníky oddechových her.

Studio Goodgame je známé svými kvalitními free to play tituly a nejinak je tomu i u Big Farm, jednoduché a nenáročné strategii, ve které řídíte vlastní farmu.

Big Farm má nad konkurencí jedno dost zásadní plus – celý gameplay je provázán příběhem. Nejde tedy o prostoduché klikání a honba za co největším ziskem (to hra samozřejmě také podporuje), ale rovněž zájem na pokračování příběhu, jehož je hráč sám součástí. Najednou dává vše, co ve hře děláte, trochu hlubší smysl a jednotlivé mise jsou poměrně rozumně rozloženy podle náročnosti. Sejete, sklízíte, chováte hospodářská zvířata, pěstujete zeleninu a ovoce... v tom je Big Farm skutečně klasika.

Hráči se ani nemusejí bát vysoké obtížnosti. Big Farm je od začátku koncipována jako oddechová hra pro příjemné zkrácení dlouhé chvíle. Žádný hardcore gaming tedy nečekejte.

Big Farm je jasnou volbou pro znuděné hráče z velkých měst, kteří si chtějí užít trochu toho farmářského života.

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa