logo Vstup do světa zábavy
Throne: Kingdom at War

Epická strategie s překrásnou grafikou a jednoduchým ovládáním.

Předem je dobré zmínit, že hra Throne: Kingdom at War vyšla i na mobilní zařízení, takže se můžete stát středověkým lordem skutečně kdekoliv! Na první pohled hráče zaujme rozhodně grafika, která maže všechny zažité představy o tom, jak může vypadat hra zdarma.

Na začátku hry se stanete – jak už to tak bývá – šéfem malé a ubohé vesničky. A, hádáte správně, vašim úkolem bude z ní vytvořit rozsáhlé a fungující panství. Nejdříve vás bude provázet nápověda, ale jak se naučíte hlavní mechaniky hry, zůstane vše jen na vás. Obyvatele své vesničky necháte trénovat, studovat či stavět budovy a vylepšovat je.

Hra má jednoduché herní schéma. Když se vesničané něco naučí, staví a vylepšují budovy automaticky a vy jen plníte úkoly, které jsou různorodé a nenáročné. K plnění některých questů musíte splňovat podmínky, jako být členem guildy či vlastnit vyspělé technologie, abyste mohli zaútočit na silnějšího nepřítele.

Pokud tedy hledáte klasickou budovatelskou browserovou strategii a chcete k tomu i hezkou grafiky, rozhodně vyzkoušejte Throne: Kingdom at War. Stojí to za to!

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa