logo Vstup do světa zábavy
Star Stable - vizuál

Hra pro „koňáky“ s pozoruhodně masivní podporou hráčů.

Taky byste tak moc chtěli koně? Nebo alespoň poníka? No, ve Star Stable ho můžete mít alespoň virtuálně. A vlastně jich můžete mít i víc a nepotřebujete rovnou kupovat ranč!

Star Stable jasně míří na dívčí publikum. Koníci, to je prostě jejich a když se do hry ponoříte, zjistíte, že se před vámi rozvíjí opravdu podařené online RPG, které si jde svým směrem.

Koníky si koupíte a poté se o ně musíte starat, cvičit je a v neposlední řadě si s nimi vytvořit pevné pouto. Pouze tehdy máte šanci porazit protivník nebo své přátele v turnajích a závodech! Virtuální komunita je ve Star Stabel velmi silná a na youtube vychází několikrát měsíčně samostatný oficiální magazín a show pro hráče. Tím se může chlubit jen málokterá free hra.

Free? Vlastně tak trochu. Kvalita hry si vyžádala nutnost si hru předplatit. Zdarma hrajete do pátého levelu a i to je zábava. Pokud vás hra bude bavit a budete si chtít koupit nové koně, budete si muset zařídit předplatné. To se dělí na měsíční nebo celoživotní. Zatímco měsíční vám dá možnost pokračovat v kariéře a nerušeně si užívat hru, celoživotní předplatné nabízí speciální bonusy a koně, které hráči s měsíčním předplatným mít nemohou.

Nejlepší bude si hru vyzkoušet! Skvěle se hodí pro dívky a nenásilné povahy, kteří se rádi projedou po virtuální krajině.

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa