logo Vstup do světa zábavy
My free Zoo

Ve hře to s vámi na začátku nevypadá příliš dobře. V roli mladého majitele krachující ZOO se musíte postarat o to, abyste lidem dali pořádný důvod se vrátit. To samozřejmě znamená, že spokojení musí být nejen oni, nýbrž i zvířata. Nikdo se přece nechce kochat pohledem na zubožené tygry a hladovějící hrochy.

Abyste svou ZOO jaksepatří nakopli, je třeba zajistit zvířatům správné prostředí a dostatečně velké výběhy. Aby nebyla smutná, je nejlepší je umísťovat do výběhů ve větším počtu a nakoupit jim nějaké hračky. Nesmíte zapomenout ani vhodné krmení. Ve hře máte možnost vybrat si z více než dvou stovek zvířat, které budou zdobit zdi vašeho zvířecího království.

Co se týká návštěvníků, tak nejen zvířaty živo je ZOO. Zajistit stánky z občerstvením a postavit prodejny suvenýrů je dobrým nápadem k uspokojení jejich základních představ o výletu do ZOO, ale teprve zábavné atrakce či parčíky zajistí, že budou z vaší říše zvířat odcházet nadšení a natěšení na další návštěvu.

My free ZOO obsahuje také minihru sbírání puzzle, které vám při sestavení daruje zvíře, předmět nebo rostlinu na ní zobrazenou. Vyměňovat puzzle můžete s hráči po celém světě a rovněž s nimi uzavírat přátelské vztahy, avšak můžete se stát i rivaly.

My free ZOO potěší milovníky původního ZOO Tycoonu a rovněž mladší hráče, budoucí veterináře i ty, kteří prostě chtějí na chvíli vypnout a potěšit se nenásilnou hrou.

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa