logo Vstup do světa zábavy
Elvenar

Předně, Hero Zero má více než 25 milionů hráčů po celém světě. To už je pádný argument pro to, aby se člověk o hru blíže zajímal. Ale v čem je tak jiná? No... popravdě úplně ve všem.

Hero Zero je sociální simulátor, ve kterém však nežijete obyčejný život domácí puťky nebo pracanta u pásové výroby. Tedy... na začátku možná ano, ale postupem času se stanete tím, k čemu jste celý život potajmu tíhli – superhrdinou!

Hru začínáte jako nikdo. Nejste žádní krasavci či krasavice, posilovnu jste viděli jen zpoza oken autobusu a bystrosti jste zrovna taky moc nepobrali. Naštěstí máte na své straně odhodlání, a to zatím stačí. Po tvorbě postavy následují základní úkoly – průzkum okolí, plnění jednoduchých questů. A takto budete pokračovat až do chvíle, kdy budete zachraňovat svět před mimozemšťany, bojovat se superpadouchy a zajišťovat mír a radost ve svém městě. Přitom si budete moci vytvořit vlastní, zcela unikátní superhrdinský kostým.

Postavu vytváříte pomocí 4 charakterových vlastností – inteligencí, silou, vytrvalostí a intuicí, z nichž každá vám pomáhá v řešení různých druhů úkolů. Hrát můžete i v týmu s ostatními hráči a bojovat proti znepřáteleným superhrdinům, nebo se soustředit na příběhovou linku, která je opravdu vtipná a bere si na paškál všechny zaryté stereotypy o superhrdinech.

Takže, zapomeňte na chvíli na skutečný život a staňte se virtuálním hrdinou. Jestli budete dostávat nakládačku jako Kick Ass, nebo naopak naložíte ostatním ve stylu Batmana, to je jen na vás.

Tip

Máte rádi online střílečky? Zkuste World of Tanks - rychlou akci plnou tanků, vylepšování a skvělé komunity. World of Tank je herní fenomén, který si prorazil cestu napříč hráčským i nehráčským spektrem. Jen málokterá hra se může pyšnit tak velkou podporou třetích stran a oslovením i mnohem staršího publika.

Zobrazit více...
  • 6 rozdílných typů bitev
  • Hra nabízí více než 400 obrněných vozidel
  • Tanky ze Sovětského svazu, Německa, Francie, Číny, Japonska, USA, Švédska a Československa